Demo

Wersje demonstracyjne

hdesk.pl - wersje demonstracyjne

Aby umożliwić tobie sprawdzenie możliwości hdesk.pl, udostępniliśmy serwis demonstrujący działanie tej usługi. Nie musisz o nic wnioskować ani zakładać żadnych kont - wystarczy, że klikniesz link do strony serwisu demo a w ciągu kilku minut przekonasz się, jak przydatnym narzędziem jest system obsługi zgłoszeń zbudowany na bazie hdesk.pl.

 


Kliknij by testować panel agenta demo.hdesk.plPanel agenta
Kliknij by testować panel klienta demo.hdesk.plPanel klienta

demo.hdesk.pl

Serwis demo.hdesk.pl prezentuje możliwości usługi hdesk.pl.

Zgłoszenia do tego systemu można wysyłać na adres
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W systemie utworzone zostały dwa konta agentów, tj. pracowników obsługujących zgłoszenia...

strona https://demo.hdesk.pl/agent/

login agent1 hasło agent1
login agent2 hasło agent2

...oraz trzy konta klientów, tj. osób zgłaszających problemy:

strona https://demo.hdesk.pl/

login klient1 hasło klient1
login klient2 hasło klient2
login klient3 hasło klient3

Konta klient1 i klient2 są skonfigurowane tak, by miały nawzajem dostęp do swoich zgłoszeń (domyślnie każde konto klienta ma dostęp wyłącznie do swoich zgłoszeń).

  


 

Ze względów bezpieczeństwa w serwisie demo zablokowana została funkcja samodzielnego tworzenia kont, wysyłania wiadomości E-mail z systemu oraz logowania na konto administratora systemu, które pozwala na konfigurację wielu parametrów systemu.

 

Serwis demo jest odświeżany co 24 godziny. W trakcie tej opracji wszystkie wprowadzone do niego zmiany są bezpowrotnie usuwane.

Z uwagi na publiczny i otwarty charakter instalacji demo prosimy o nieumieszczanie w tym systemie informacji poufnych ani treści prawdziwych zgłoszeń.

Serwis demo prezentuje przykładowe szaty graficzne. Przy zamawianiu usługi hdesk.pl możesz zdecydować się na korzystanie z jednej z nich (bez dopłat) lub zlecić nam przygotowanie całkowicie indywidualnego projektu graficznego, dopasowanego do charakteru twojej działalności.

 

Na stronie Dokumentacja dostępne są filmy prezentujące wybrane funkcjonalności serwisów hdesk.pl.

 

Zobacz też: