Informacje Możliwości i korzyści

Możliwości i korzyści - Korzyści

Spis treści
Możliwości i korzyści
Korzyści
Standardowe możliwości
Moduły dodatkowe
Wszystkie strony

 

Korzyści wynikające z używania hdesk.pl to między innymi:

  1. Lepsze postrzeganie firmy dzięki profesjonalnej i ustandaryzowanej procedurze obsługi zgłoszeń oraz (opcjonalnie) dzięki umożliwieniu klientom samodzielnego sprawdzania statusu ich zgłoszeń na stronie WWW.
  2. Umożliwienie równoległej pracy (z siedziby firmy lub z dowolnego innego miejsca zapewniającego dostęp do sieci Internet) wielu pracowników nad wieloma zgłoszeniami z kontrolą uniemożliwiającą kolizje (nieświadoma obsługa tego samego zgłoszenia przez kilku pracowników), pominięcie zgłoszeń (zapomnienie, przeoczenie) z możliwością wymuszenia określonych czasów reakcji na zgłoszenie.
  3. Możliwość zamodelowania skomplikowanych scenariuszy obsługi zgłoszeń obejmujących przekazywanie zadań między zespołami, kolejkowanie, podziały i łączenie zgłoszeń.
  4. Opcjonalna lub obligatoryjna ewidencja czasu pracy pracowników przy obsłudze zgłoszeń.
  5. Ogranicznie ilości połączeń telefonicznych związanych z obsługą zgłoszeń - klient może samodzielnie śledzić status swoich zgłoszeń na stronie WWW.
  6. Automatyczne łączenie informacji e-mail związanych z tym samym zgłoszeniem (np. rozpoznawanie na podstawie numeru zgłoszenia w temacie przesyłki).
  7. Wbudowany mechanizm raportów pozwalający na przygotowanie zestawień w formacie PDF, CSV lub HTML z możliwością definiowania własnych zestawień przy pomocy praktycznego kreatora.
  8. Gromadzenie w jednym miejscu wszystkich informacji związanych z obsługą zgłoszeń jest dodatkowo budowaniem cennej bazy wiedzy, dzięki której pracownicy mogą w dowolnej chwili, bardzo szybko odszukać informacje nt. sposobu rozwiązania wcześniej zgłoszonych problemów (przy wykorzystaniu mechanizmu wyszukiwania np. po słowach kluczowych).
  9. Stosowanie najlepszych praktyk, sprawdzonych na całym świecie w ponad 85 tys. instalacji systemu OTRS, na którym bazuje oferowane przez nas rozwiązanie. Lista wybranych firm, które korzystają z OTRS dostępna jest na stronie Customers producenta systemu OTRS.
  10. Wsparcie wykwalifikowanych informatyków pracujących w zespole hdesk.pl, gotowych do pomocy przy rozwiązywanu problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem systemu oraz dbających o jego dostępność i bezpieczeństwo.
Ekran zgłoszenia w panelu WWW klienta Ekran zgłoszenia w panelu WWW klienta Ekran zgłoszenia w panelu WWW klienta
Pulpit w panelu WWW operatora Pulpit w panelu WWW operatora Pulpit w panelu WWW operatora