Zamówienie

Korzystając z poniższego formularza, możesz zamówić usługę hdesk.pl dla swojej firmy. Pola zaznaczone gwiazdką* muszą być wypełnione. Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z tobą by poznać twoje szczegółowe wymagania oraz ustalić finalną specyfikację usługi dopasowaną do twoich potrzeb. Po zapoznaniu się z finalną specyfikacją możesz podjąć decyzję o podpisaniu umowy. Jeśli masz pytania, wątpliwości lub indywidualne wymagania wykraczające poza zakres standardowej oferty - skontaktuj się z nami np. korzystając z tego formularza.

Przed złożeniem zamówienia prosimy, zapoznaj się z Regulaminem i Cennikiem usługi.

Administratorem danych osobowych, które są przekazywane za pomocą tego formularza jest Informatyka Bogusławski sp. z o.o. sp.k., ul. Główna 6, 61-005 Poznań. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, zgodnie z Polityką prywatności.

Dane osoby zamawiającej

Podaj dane osoby, z którą mamy kontaktować się w sprawie zamówienia.

Dane Abonenta do faktury

Podaj dane Abonenta, które będą umieszczane na fakturach za zamawianą usługę.

Dane kontaktowe Abonenta

Tutaj podaj oficjalne dane kontaktowe Abonenta (wskazane jest podanie oficjalnych danych kontaktowych biura firmy a nie danych pojedynczego pracownika firmy).

Dane Abonenta do korespondencji

Jeśli dokumenty (umowa, faktury, inne dokumenty związane z usługą) mają być wysłane na inny adres niż podany wyżej w danych do faktury, podaj w poniższych polach adres, na który mamy wysyłać korespondencję. Jeśli pozostawisz poniższe pola puste, dokumenty będą wysyłane na adres podany w danych do faktury.

Usługa

Poniżej wybierz interesujący cię zakres usługi. Podane niżej ceny są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT w obowiązującej wysokości. Po otrzymaniu twojego zamówienia skontaktujemy się z tobą by ustalić i potwierdzić finalną specyfikację usługi.

Proponowana nazwa poddomeny musi być pojedynczym wyrazem o długości od 3 do 30 znaków, składającym się wyłącznie z cyfr 0-9, liter a-z (bez polskich znaków) oraz znaku - (minus), np. super-firma lub sklep77. Po otrzymaniu zamówienia zweryfikujemy możliwość rezerwacji podanej nazwy.

Wskaż potrzebne limity zasobów dla zamawianego serwisu hdesk.pl.

Poniżej możesz wpisać swoje uwagi lub opisać dodatkowe wymagania związane z zamawianą usługą.

Aby złożyć zamówienie musisz zapoznać się z Regulaminem usługi hdesk.pl i zaakceptować jego warunki oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych.